Баннер

18 04 2011

Ukrainian (UA)Russian (CIS)
facebook1twitter1

Back Информация к действию Акции Медіа-акція «За досконалу ділову репутацію у галузі безпеки!»

Медіа-акція «За досконалу ділову репутацію у галузі безпеки!»

Оценить
(0 голоса)
MASS MEDIA ACTION «FOR PERFECT BUSINESS REPUTATION IN SAFETY AND SECURITY»

zaШановні учасники ринку технічних засобів охорони, протипожежного захисту та охоронних послуг!

Ви чуєте, як з різних трибун лунають тези про низькоякісні послуги, що надаються підприємствами галузі безпеки. Це стосується і охоронних послуг, і питань проектування, монтажу, технічного обслуговування технічних засобів охоронного та протипожежного призначення.

Провідні професійні громадські об’єднання індустрії безпеки, на жаль, лише констатують проблему. На сьогодні жодна організація не впровадила будь-яких механізмів контролю якості послуг, що надаються, не виставила жорстких бар’єрів протидії демпінгу та введення замовника в оману.

В цієї ситуації найбільш постраждалою стороною в іміджевому плані виявляються компанії, які протягом багатьох років боролися за свою високу ділову репутацію.

Усвідомлюючи свою певну відповідальність за стан галузі у цілому та з нагоди Дня журналіста фаховий журнал української індустрії безпеки «Сек’юріті ЮЕй» ініціює безстрокову медіа-акцію «За досконалу ділову репутацію у галузі безпеки!»

Мета акції полягає:

  • у наданні можливості провідними компаніями галузі безпеки публічно та дієво підтвердити свою високу власну ділову репутацію;

  • у захисті кінцевого споживача продукції та послуг від неякісного виконання договірних зобов’язань підприємствами галузі безпеки;

  • у боротьбі з демпінгом, провадженні чесних звичаїв ведення конкуренції при здійсненні господарської діяльності в галузі технічних засобів охоронного призначення, протипожежного захисту, охорони майна та осіб.

Механізм досягнення мети полягає у тому, що компанії-учасники акції шляхом підписання відповідного з ініціатором акції дають свою офіційну згоду кінцевим споживачам, з якими укладені ті чи інші господарські угоди, на публікацію в журналі «Сек’юріті ЮЕй» та інтернет-сайті www.security-ua.com об’єктивної, повної і точної інформації про невідповідність якості і термінів робіт умовам угоди, державним та іншим нормам і стандартам, а також про невиправдану зміну цін на продукцію та послуги у процесі виконання угоди.

У разі надходження відповідної інформації від кінцевого споживача журнал «Сек’юріті ЮЕй» на конфіденційних засадах докладає зусиль для перевірки інформації за критеріями об’єктивності, повноти і точності.

Меморандум, як офіційний документ, може додаватися до тендерної документації, використовуватись особисто представником компанії-учасника акції під час переговорів із замовником або бути використаним в інший спосіб, що дозволить переконати замовника у готовності компанії відповідати власною діловою репутацією за якість та своєчасність виконання своїх договірних зобов’язань.

Також учасник акції має право інформувати потенційних замовників про свою участь в акції шляхом розміщення відповідної текстової та графічної інформації на бланках комерційних пропозицій, офіційних бланках для ділового листування, сувенірній продукції тощо.

УЧАСТЬ В АКЦІЇ - БЕЗКОШТОВНА

Для участі у медіа-акції «За досконалу ділову репутацію у галузі безпеки!» необхідно лише надіслати на адресу редакції журналу «Сек’юріті ЮЕй» електронною поштою або факсом на участь в акції.
Після отримання заявки на адресу Учасника акції буде відправлено 10 оригіналів Меморандуму, підписаних з боку Ініціатора акції; інформація про участь компанії в акції буде розміщена на сайті www.security-ua.com.

Cтаном на 17.07.2010 р. до акції приєдналось 16 компаній:

Ініціатор акції: Засновник та Видавець журналу «Сек’юріті ЮЕй» - ТОВ «Толеранс-Б» (ЄДРПОУ 35676179). 

Поштова адреса пр-т Перемоги, 123, офіс 522, м. Київ, Україна, 03179.

Координатор акції: Антоніна Філоненко

 E-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Тел.: 044-284-1236; 044-229-17-11; 067-404-24-21.

Звичайно, можна й нічого не робити та знайти відмовки від участі в акції… Але тоді треба зізнатися самому собі і оточуючим, що ми просто заробляємо гроші, а не намагаємося зробити життя людей безпечніше.

З повагою та пропозицією взяти участь в акції,
Олександр Краснопьоров,
головний редактор журналу «Сек’юріті ЮЕй».

Додатки:
1. Типовий Меморандум щодо підтримки акції
2. Форма заявки на участь в акції

Бізнесу - гроші, людині – безпека 

Изменено 05.04.2011 11:58

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить