Баннер

18 04 2011

Ukrainian (UA)Russian (CIS)
facebook1twitter1

Back Информбюро "Секьюрити ЮЭй" За рубежом Обрано підрядника з безпеки на Олімпіаду-2012 у Лондоні

Обрано підрядника з безпеки на Олімпіаду-2012 у Лондоні

Оценить
(0 голоса)
21 березня Організаційний комітет Лондонської олімпіади-2012 заявив про призначення компанії G4S Secure Solutions офіційним постачальником послуг з безпеки для Олімпіади 2012 року. Про це йдеться у прес-релізі комітету. Раніше саме G4S забезпечувала безпеку під час таких великих спортивних подій у Британії, як Уімблдон, Кубок Райдера та перегони світового чемпіонату Формули-1. Компанія G4S також була відповідальною за безпеку на будмайданчику Олімпійського парку — офіційного місця проведення заходу. Тепер компанія буде відповідати за тренування та управління десяти тисяч персоналу, який буде тісно співпрацювати з поліцією та місцевою владою з метою забезпечення безпеки учасників та глядачів Олімпіади. Персонал компанії G4S працюватиме в усіх місцях проведення олімпійських та параолімпійських заходів в усій країні.

Британський офіс G4S та Оргкомітет олімпіади співпрацюватимуть за програмою, яку свого часу розробили BSIA та SIA спільно з вищими навчальні заклади. Програма передбачає пошук кадрів для забезпечення безпеки на Олімпіаді серед студентів ВНЗ в усій країні. Таким чином, набір студентів теж буде здійснювати G4S.

Дана інформація є цікавою з точки зору забезпечення безпеки Чемпіонату з футболу 2012 року. В Україні та Польщі теж функціонують представництва світової групи компаній G4S. Проте офіційна інформація щодо того, чи надходили до G4S Україна пропозиції з убезпечення ЄВРО 2012, відсутня.


Изменено 04.04.2011 08:24
Інформбюро

Автор: Інформбюро "Сек'юріті ЮЕй"

Інформаційне бюро "Сек'юріті ЮЕй" є зареєстрованим інформаційним агенством

Свідоцтво про державну реєстрацію інформаційного агенства як суб'єкта інформаційної діяльності Серія КВ № 239-102 Р

Основні завдання:
- сприяння розвитку української індустрії безпеки та підвищення рівня безпеки громадян, підприємств, установ та організацій;
- задоволення інформаційних потреб учасників ринку безпеки  та кінцевих споживачів продукції та послуг у галузі безпеки;
- збирання, обробка, поширення та зберігання інформації, яка стосується питань безпеки життєдіяльності, громадської, пожежної та техногенної безпеки, охронної діяльності, питань проектування, розробки, впровадження та експлуатації технічних засобів охорони безпеки.

Сайт:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить