Баннер

18 04 2011

Ukrainian (UA)Russian (CIS)
facebook1twitter1

Back Главная

Турнікети PERCo будуть працювати на альпійських курортах Європи.

Оценить
(0 голоса)

ehlektronnaja-prokhodnaja-s-kartopriemnikom-perco-ktc01Найбільший європейський постачальник у сфері відпочинку та розваг Compagnie des Alpes вибрала всепогодні турнікети PERCo-TTR-04W для свого альпійського проекту.

700 турнікетів будуть встановлені замість старого обладнання на гірськолижних курортах Франції, Швейцарії, Італії, а також в Нідерландах і Бельгії. Ще 100 турнікетів призначаються для парків розваг.

У березні 2010 року Compagnie des Alpes закупила 2 турнікета PERCo-TTR-04W і здійснила їх тестування на одному зі своїх об'єктів. За результатами тестування був укладений контракт на поставку турнікетів PERCo в рамках цього проекту.

У грудні була закуплена перша партія - 25 турнікетів. За планом, весь альпійський проект повинен завершитися протягом 5 років.

Постачання здійснюються через партнера PERCo у Франції компанію CAVAS.

 

Нова продукція компанії «Системні комунікації»:

Електронна прохідна з карткоприймачем PERCo-KTC01– повнофункціональне рішення для організації проходів співробітників і відвідувачів в бізнес-центрах, установах, учбових закладах, на підприємствах тощо.

До складу КТС01 входить турнікет з вбудованими карткоприймачем, контролером доступу і двома зчитувачами безконтактних карт, пульт дистанційного керування. Електронна прохідна працює з програмним забезпеченням PERCo-S-20.

Доступ співробітників

Співробітники на вході і на виході підносять безконтактні картки доступу до зчитувачів, розміщених під радіопрозорими кришками на стійці турнікета, картки при цьому завжди залишаються у них.

Доступ відвідувачів

Відвідувачі в Бюро перепусток отримують тимчасові перепустки — безконтактні картки доступу, що мають статус «Відвідувач». Вхід здійснюється після піднесення перепустки до зчитувача в турнікеті, а вихід — після опускання карти доступу в щілину, що підсвічується, на кришці вбудованого карткоприймача. Поки картка не опущена, турнікет не буде розблокований для проходу.

Відмітні особливості КТС01

  • можливість установки карткоприймача з будь-якого боку турнікета при монтажі
  • шумоізоляція карткоприймача, що зменшує звук при прийомі карток
  • зручне видобування контейнера збору карток
  • наочна піктографічна індикація стану турнікета і підсвічування щілини карткоприймача
  • можливість комплектації планками Антипаніка

Виконання:

  • Матеріал корпусу: неіржавіюча сталь, ABS-пластик
  • Матеріал планок: неіржавіюча сталь
  • Ємність карткоприймача: 350 карток
Изменено 06.04.2011 10:51

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить