Баннер

18 04 2011

Ukrainian (UA)Russian (CIS)
facebook1twitter1

Back Информбюро "Секьюрити ЮЭй" Технологии +2-3% ВВП від електронних міст

+2-3% ВВП від електронних міст

Оценить
(0 голоса)

Голова Державного агентства України з питань науки, інновацій та інформації Володимир Семиноженко вважає, що інформаційні технології здатні значно оптимізувати економічні процеси, хоч їх потенціал і використовується зараз лише на 10%.

Як йдеться у його заяві на сайті Державного комітету, вченими підраховано, що автоматизація та інформатизація транспортної, житлово-комунальної та соціальної інфраструктурі середнього українського міста з чисельністю 500 тис. жителів призведе до різкого скорочення бюджетних втрат від заторів на дорогах, зниження смертності у ДТП, зростання ВВП на 2-3%. Так звані проекти «інтелектуальних транспортних систем» та «інтелектуальних міст» вже активно реалізуються у провідних державах світу.

Изменено 07.04.2011 11:14
Інформбюро

Автор: Інформбюро "Сек'юріті ЮЕй"

Інформаційне бюро "Сек'юріті ЮЕй" є зареєстрованим інформаційним агенством

Свідоцтво про державну реєстрацію інформаційного агенства як суб'єкта інформаційної діяльності Серія КВ № 239-102 Р

Основні завдання:
- сприяння розвитку української індустрії безпеки та підвищення рівня безпеки громадян, підприємств, установ та організацій;
- задоволення інформаційних потреб учасників ринку безпеки  та кінцевих споживачів продукції та послуг у галузі безпеки;
- збирання, обробка, поширення та зберігання інформації, яка стосується питань безпеки життєдіяльності, громадської, пожежної та техногенної безпеки, охронної діяльності, питань проектування, розробки, впровадження та експлуатації технічних засобів охорони безпеки.

Сайт:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить