Баннер

18 04 2011

Ukrainian (UA)Russian (CIS)
facebook1twitter1

Back Дискредитирующая информация
Дискредитирующая информация

 В Запорожье СБУ «взяла» на взятке заместителя начальника Главного управления МЧС.

сообщает, что чиновник организовал коррупционный механизм, по которому фирмы-лицензиаты должны были давать взятки за введения в эксплуатацию объектов недвижимости.

В то же время, сайт дает более расширенную версию случившегося. Если верить информации с сайта, то с поличным был задержан начальник управления надзорно-профилактической работы ГУ МЧС подполковник Сергей Симонов, который, якобы, уже дал «чекистам» показания. Суть его откровений сводится к тому, что деньги за выдачу разрешения на ввод в эксплуатацию объекта он принял по поручению своего шефа Ивана Г., а тот, якобы, часть средств переправлял в Киев.
В материалы «Искры-ньюс» освещена следующая «такса» для запорожских бизнесменов: за разрешение на ввод объектов в эксплуатацию – 6 евро за один квадратный метр «вводимого объекта», либо 20% от стоимости проекта.
В комментариях статьи, размещенной в указывается перечень запорожских фирм, которые могут быть вовлечены в орбиту коррупционной схемы.
Источники ИБ «Секьюрити ЮЭй» в Запорожье сообщают, что начальнику Главка МЧС А. Лепскому уже предложено перейти на «другую сторону баррикад» - т.е., на работу в народное хозяйство.

15.000 долларов стоила подпись старшего лейтенанта Управления государственной охраны, ответственного за охранную сигнализацию на одном из объектов в Конче-Заспе.

Об этом в интервью газете сказал бывший сотрудник УГО Н. Мельниченко.
Сумма контракта, по его словам, составляла 1 млн. долларов. Но он тогда (а это был 1995 год), якобы, проявил принципиальность и настаивал на проведении тендера. «Тогда ко мне подошел фирмач и говорит: «Коля, мы наверху, с твоим руководством уже все решили. На тебе 15 тысяч долларов, просто поставь подпись. А когда все пройдет, мы тебе еще дадим, причем ты ничем не рискуешь», - вспомнил дела минувшие экс-охранник.
Развязка ситуации оказалась такой, что заинтересованная фирма контракт все равно получила, а старшего лейтенанта Мельниченко повысили в должности. Причем, новая должность никак не была связана с тендерами и закупками технических средств охраны.

Господарський суд Полтавської області визнав, що Відділ ДСО при УМВС України в Полтавській області завдав шкоди НАК «Нафтогаз України» в сумі 2.060.900 грн. (справа № 20/117-21/261).

GSO_Poltava19.02.2004 р. між підрозділом ДСО і ДК «Укргазвидобування» (дочірня компанія   «Нафтогаз      України»)  було укладено Генеральну Угоду  №  133 про надання послуг з охорони об'єктів, відповідно до якої міліціанти зобов'язався надати ДК «Укргазвидобування» послуги з охорони належних останній об'єктів та майна, переданих під охорону. При цьому підрозділ ДСО при МВС України узяв на себе «повну матеріальну відповідальність» за невиконання або неналежне виконання взятих на себе зобов'язань, що призвели до розкрадання майна об'єкта охорони.

Через три дні, 22.04.2004 р., на свердловині № 111 Куличіхівського УКПГ сталося несанкціоноване втручання в фонтанну арматуру з метою крадіжки конденсату, що призвело до загорання газу з наступною розгерметизацією гирлового обладнання. В результаті газовидобувному підприємству завдано шкоди на загальну суму 2.060.900 грн.

Незважаючи на те, що підрозділ ДСО при МВС України не вжив заходів щодо врятування майна об'єктів від пошкоджень, Суд вирішив, що відшкодовувати збитки не треба, бо сплив строк позовної давності (згідно вимог ст. 257 ЦК України загальна позовна давність встановлюється тривалістю у три роки).

Довідка:

Позовна заява була подана до суду 26.04.2007 р.

Закінчення строку позовної давності -  23.04.2007 р.

Аудитом встановлено, що 45 млн. грн. від загальної суми надходжень за платні послуги в системі МНС у 2010 р. використано неефективно, ще 2,7 млн. грн. - з порушенням вимог бюджетного законодавства.

Logo_MNSАудитом встановлено, що 45 млн. грн. від загальної суми надходжень за платні послуги у 2010 р. використано неефективно, ще 2,7 млн. грн. - з порушенням вимог бюджетного законодавства. Крім того, в результаті недотримання законодавства до спеціального фонду держбюджету не надійшло понад 50 млн. грн., або близько 20 відс. від загальної суми надходжень за послуги, надані протягом 2010 р. Державною спеціальною (воєнізованою) гірничорятувальною (аварійно-рятувальною) службою МНС.

Зазначені факти свідчать, що надання у 2010 році платних послуг безпосередньо в органах МНС здійснювалося безсистемно, безконтрольно й іноді безвідповідально.

"Всі платежі за послуги МНС повинні здійснюватися через органи влади, а тарифи на будь-які платні послуги мають бути публічними і прозорими. Авторитет рятувальників у суспільстві дуже високий, і давайте будемо цим дорожити, - відзначив на Колегії Голова Рахункової палати Валентин Симоненко".

Комерційний банк «Надра» постраждав внаслідок невиконання підрядником робіт з монтажу структурованих кабельних мереж, охоронно-пожежної сигналізації та системи контролю доступу.

Nadra_bank29.07.2008 р. ВАТ Комерційний банк "Надра" (Замовник) уклав угоду з ТОВ «Сентео Україна» (Підрядник) щодо виконання внутрішніх і фасадних робіт по обробці приміщень, а також монтажу СКМ, ОПС та СКД на загальну суму 196 000 грн. Згідно угоди, підрядник мав виконати свої зобов"язання протягом 5 днів з моменту перерахування авансового платежу в обсязі 50 %.

Авансові гроші були перераховані, але пізніше Київські Господарський та Апеляційний суди встановили (справа № 56/145), що підрядник свої зобов"язання не виконав. При цьому, як зазначається у судовому рішенні від 31.01.2011 р., ТОВ «Сентео Україна» не надало жодних доказів, які б спростовували доводи Замовника стосовно того, що підрядником не виконані умови договору.

Суд прийняв рішення про стягнення з ТОВ „Сентео Україна” авансового платежу у розмірі 98 000 грн.


Довідка «Сек"юріті ЮЕй» За запитом «ТОВ „Сентео Україна» Google не наводить посилань на офіційний сайт компанії; на сайті Агентства промислових новин (www.apn-ua.com) вказано, що "Сентео Украина" займається консультуванням з питань комерційної діяльності і управління. Також в Інтернеті відсутні дані щодо належності ТОВ „Сентео Україна» до професійних громадських об"єднань української індустрії безпеки.

Инф. «Секьюрити ЮЭй»
(по материалам сайта www.reyestr.court.gov.ua)

Страница 1 из 5