Баннер

18 04 2011

Ukrainian (UA)Russian (CIS)
facebook1twitter1

Back Информация к действию
Информация к действию

Основные цели и задачи портала:

1. Содействовать прозрачности при распределении бюджетных средств на обеспечение безопасности объектов государственной формы собственности

2. Осуществлять мониторинг и освещение процессов государственного регулирования индустрии безопасности

3. Содействовать формированию культуры потребления продукции и услуг в сфере безопасности (путем предоставления «готовой к употреблению» информации во всеукраинские и региональные печатные и электронные СМИ)

4. Противодействовать проявлениям недобросовестной конкуренции на рынке безопасности

5. Содействовать продвижению компаний, продукции и услуг в сфере безопасности

6. Содействовать консолидации украинской индустрии безопасности

Срок действия программы: апрель-декабрь 2011 г.

Механизм участия в Программе:

1. Заключение договора с ООО «Толеранс-Б» на оказание информационно-рекламных услуг в период апрель-декабрь 2011 на сумму не менее 2.400 грн.

2. Направление информации для редактирования и размещения на сайте www.security-ua.com и заявок на размещение (изготовление) баннеров (по мере необходимости)

3. Получение ежемесячного статистического отчета о результативности размещения информационно-рекламной информации

 

Минимальная позиция Прайс-листа: 1 коп.

Эксклюзивно: Информация о компаниях-участниках Программы размещается

в разделе сайта «О нас» с гиперссылкой на сайт компании.

 

Вашему вниманию:

1. Типовой договор

2. Прайс-лист

 

Срок действия предложения - до 1 МАЯ

З 16.11.2010 набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження державного регулювання господарської діяльності».

Вищезазначеним Законом, серед іншого, внесено зміни до Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності», які стосуються видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню. Зміни торкнулися зокрема господарської діяльності протипожежного призначення - замість двох видів (проектування, монтаж, технічне обслуговування засобів протипожежного захисту та систем опалення, оцінка протипожежного стану об'єктів, а також проведення випробувань на пожежну небезпеку речовин, матеріалів, будівельних конструкцій, виробів і обладнання, а також пожежної техніки, пожежно-технічного озброєння, продукції протипожежного призначення на відповідність установленим вимогам) прийнято один - «надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення» (п. 28 нової редакції статті 9 Закону). Зазначений вид діяльності також передбачено  статтею 11 Закону України «Про пожежну безпеку».

 

Ви можете ознайомитися з:

1. ЛІЦЕНЗІЙНИМИ УМОВАМИ провадження господарської діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення

2. Додатками до Ліцензійних умов

ArticleImage_1_828У Міністерстві України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи розробили нові "Правила з пожежного спостерігання".

Ними,  зокрема, встановлюються вимоги щодо проектування, монтажу, технічного обслуговування та приймання в експлуатацію систем передавання тривожних сповіщень, а також спостерігання за пожежною автоматикою об’єктів.

 

 

Ви можете ознайомитися з:

1. Правилами з пожежного спостерігання

2. Додатками до Правил

ArticleImage_1_828ВГО «Український союз пожежної та технологічної безпеки» розробила нові державні будівельні норми «Інженерне обладнання будинків та споруд «Системи протипожежного захисту»

 

Попередню редакцію Норм можна скачати ТУТ

MASS MEDIA ACTION «FOR PERFECT BUSINESS REPUTATION IN SAFETY AND SECURITY»

zaШановні учасники ринку технічних засобів охорони, протипожежного захисту та охоронних послуг!

Ви чуєте, як з різних трибун лунають тези про низькоякісні послуги, що надаються підприємствами галузі безпеки. Це стосується і охоронних послуг, і питань проектування, монтажу, технічного обслуговування технічних засобів охоронного та протипожежного призначення.

Провідні професійні громадські об’єднання індустрії безпеки, на жаль, лише констатують проблему. На сьогодні жодна організація не впровадила будь-яких механізмів контролю якості послуг, що надаються, не виставила жорстких бар’єрів протидії демпінгу та введення замовника в оману.

В цієї ситуації найбільш постраждалою стороною в іміджевому плані виявляються компанії, які протягом багатьох років боролися за свою високу ділову репутацію.

Усвідомлюючи свою певну відповідальність за стан галузі у цілому та з нагоди Дня журналіста фаховий журнал української індустрії безпеки «Сек’юріті ЮЕй» ініціює безстрокову медіа-акцію «За досконалу ділову репутацію у галузі безпеки!»

Мета акції полягає:

  • у наданні можливості провідними компаніями галузі безпеки публічно та дієво підтвердити свою високу власну ділову репутацію;

  • у захисті кінцевого споживача продукції та послуг від неякісного виконання договірних зобов’язань підприємствами галузі безпеки;

  • у боротьбі з демпінгом, провадженні чесних звичаїв ведення конкуренції при здійсненні господарської діяльності в галузі технічних засобів охоронного призначення, протипожежного захисту, охорони майна та осіб.

Механізм досягнення мети полягає у тому, що компанії-учасники акції шляхом підписання відповідного з ініціатором акції дають свою офіційну згоду кінцевим споживачам, з якими укладені ті чи інші господарські угоди, на публікацію в журналі «Сек’юріті ЮЕй» та інтернет-сайті www.security-ua.com об’єктивної, повної і точної інформації про невідповідність якості і термінів робіт умовам угоди, державним та іншим нормам і стандартам, а також про невиправдану зміну цін на продукцію та послуги у процесі виконання угоди.

У разі надходження відповідної інформації від кінцевого споживача журнал «Сек’юріті ЮЕй» на конфіденційних засадах докладає зусиль для перевірки інформації за критеріями об’єктивності, повноти і точності.

Меморандум, як офіційний документ, може додаватися до тендерної документації, використовуватись особисто представником компанії-учасника акції під час переговорів із замовником або бути використаним в інший спосіб, що дозволить переконати замовника у готовності компанії відповідати власною діловою репутацією за якість та своєчасність виконання своїх договірних зобов’язань.

Також учасник акції має право інформувати потенційних замовників про свою участь в акції шляхом розміщення відповідної текстової та графічної інформації на бланках комерційних пропозицій, офіційних бланках для ділового листування, сувенірній продукції тощо.

УЧАСТЬ В АКЦІЇ - БЕЗКОШТОВНА

Для участі у медіа-акції «За досконалу ділову репутацію у галузі безпеки!» необхідно лише надіслати на адресу редакції журналу «Сек’юріті ЮЕй» електронною поштою або факсом на участь в акції.
Після отримання заявки на адресу Учасника акції буде відправлено 10 оригіналів Меморандуму, підписаних з боку Ініціатора акції; інформація про участь компанії в акції буде розміщена на сайті www.security-ua.com.

Cтаном на 17.07.2010 р. до акції приєдналось 16 компаній:

Ініціатор акції: Засновник та Видавець журналу «Сек’юріті ЮЕй» - ТОВ «Толеранс-Б» (ЄДРПОУ 35676179). 

Поштова адреса пр-т Перемоги, 123, офіс 522, м. Київ, Україна, 03179.

Координатор акції: Антоніна Філоненко

 E-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Тел.: 044-284-1236; 044-229-17-11; 067-404-24-21.

Звичайно, можна й нічого не робити та знайти відмовки від участі в акції… Але тоді треба зізнатися самому собі і оточуючим, що ми просто заробляємо гроші, а не намагаємося зробити життя людей безпечніше.

З повагою та пропозицією взяти участь в акції,
Олександр Краснопьоров,
головний редактор журналу «Сек’юріті ЮЕй».

Додатки:
1. Типовий Меморандум щодо підтримки акції
2. Форма заявки на участь в акції

Бізнесу - гроші, людині – безпека 

Страница 1 из 3