Баннер

18 04 2011

Ukrainian (UA)Russian (CIS)
facebook1twitter1

МВС України
МВС України

МВС України (4)

Про це «Сек’юріті ЮЕй” повідомив начальник Департаменту громадської безпеки МВС України В. Петровський.

Причиною відсутності такого моніторингу у тому, що до МВС «не надходили повідомлення про неналежне виконання ліцензіатами вимог п. 2.2.1 Ліценхійних умов у частині забезпечення обов’язкового зазначення у цивільно-правових договорах на охорону майна розміру майнової відповідальності суб’єктів охоронної діяльності”. Принаймні, саме це зазначається у листі від 17.03.2011 р. № 10/9-1820, який надійшов на адресу редакції.
У Севастополі громадський порядок тепер охоронятимуть і козаки

[22.02.2011] МВС України

У Севастополі вирішили залучати до спільного патрулювання з працівниками міліції членів громадських та козачих об"єднань.

Таке рішення було прийнято на спільній нараді у Севастопольській міській державній адміністрації з керівництвом УМВС України, представниками громадських організацій з охорони громадського порядку і козацьких організацій Севастополя.

Нараду відкрив заступник начальника Управління МВС України у місті Севастополь полковник міліції Олександр Новіков. Він зазначив, що станом на 1 лютого в Севастополі зареєстровано 24 громадських формування з охорони громадського порядку. У 2010 р. за участю членів громадських формувань розкрито 171 злочин.

саме у Криму функціонує найбільша кількість громадських формувань на базі недержавних охоронних - 13, до яких входить 148 осіб:

У місті Сімферополь:«Добровільна дружина», «Собор», «Пост», «ТУР-ДД»

у м.Саки: «Витязь»
у Бахчисараї: «Козацька дружина»
у м.Євпаторія: «Кордон», «Шериф»
у м.Феодосія: «Шериф», «Світязь», «Барс»
м.Керч: «Козацький щит», «Протока»


Інф.
Як повідомляє ГУ МВС України в АР Крим, під час проведення новорічних та різдвяних свят на території автономії до охорони громадського порядку залучалися такі громадські формування:

- м. Симферопіль: громадські формування «Добровільна дружина» в кількості 36 осіб, «Собор» у кількості 17 осіб, «Пост» і «ТУР-ДД» у кількості 4 осіб, які спільно з дільничними інспекторами міліції здійснювали профілактичні заходи у межах операцій «Феєрверк» та «Нічне місто».

- м. Саки: 2 дружинники громадського формування «Витязь», які щодобово разом з інспекторами патрульної служби міліції несли службу з охорони громадського порядку у місті.

- м. Судак: 1 автопатруль (2 працівники) охоронного підприємства «Барс», які забезпечували охорону правопорядку в районі своїх об"єктів.

- м. Євпаторія: на площі, де знаходилася міська новорічна ялинка, несли службу члени громадського формування «Кордон» та «Шериф» у кількості 20 чоловік.

- м. Феодосія: щодня спільно з дільничними інспекторами иіліції несли службу 12 членів громадського формування «Шериф». Крім того, допомогу працівникам міліції надавали 6 дружинників громадського формування «Світязь» та 8 дружинників громадського формування «Барс», які несли службу з інспекторами патрульної служби міліції з охорони громадського порядку.

- м. Керч: щодня спільно з інспекторами патрульної служби міліції несли службу з охорони громадського порядку 20 дружинників громадського формування «Козацький щит». Крім того, щодня спільно з дільничними інспекторами міліції несли службу 8 дружинників громадського формування «Протока».

Інформацію зібрано «Сек"юріті ЮЕй» у рамках аналізу залучення приватних охоронних структур до охорони правопорядку у cкладі громадських формувань.

Матеріали по темі:

1. Протокол засідання Виконавчого комітету Координаційної ради МВС України по взаємодії органів внутрішніх справ з охоронними підприємствами, їх об’єднаннями та службами безпеки суб’єктів господарювання 18 листопада 2010 р.

2. . Методичні рекомендації про залучення громадських формувань з охорони громадського порядку, створених на базі недержавних охоронних структур, до охорони правопорядку"

Спеціалісти МВС обирають найкращу концепцію технічного забезпечення охорони громадського порядку під час проведення масових заходів.

Як повідомили «SECURITY.UA» у прес-службі Міністерства внутрішніх справ, крім інших, розглядаються пропозиції нідерландської компанії «Custodia B.V.»