Баннер

18 04 2011

Ukrainian (UA)Russian (CIS)
facebook1twitter1

Back Информбюро "Секьюрити ЮЭй" Пожар Після вінницької пожежі

Після вінницької пожежі

Оценить
(0 голоса)
Пожежа, яка сталася у санаторії «Поділля» у м.Хмільник, «надихнула» Управління МНС у Вінницькій області на посилення контролю за станом пожежної безпеки на об"єктах з масовим перебуванням людей. Як зазначено на сайті управління, керівництво Управління МНС у Вінницькій області визнає, що матеріали перевірок органами державного пожежного нагляду свідчать про незадовільний протипожежний стан цих об"єктів. А оскільки на обліку в області знаходиться три тисячі таких об"єктів, заходи з протипожежної профілактики та пропаганди мають бути справді масштабними.

Пожеженебезпечному стану об"єктів з масовим перебуванням людей було присвячено розширене засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На засіданні за участі широкого кола керівників закладів з масовим перебуванням людей розглядалися питання попередження пожеж на таких об"єктах. Також присутнім було продемонстровано навчальний відеофільм «Резонансні пожежі», у якому йшлося про наймасштабніші пожежі, що сталися у Російській Федерації протягом останніх років, а також минулорічну пожежа у торговому центрі «Шок» м. Вінниця та цьогорічну у санаторії «Поділля». Здається, що для протипожежної пропаганди використовується максимум засобів. Але чи стоїть за стурбованістю та публічністю справжнє бажання сприяти профілактиці пожеж та протипожежній пропаганді?

Невдовзі після пожежі редакція «Сек"юріті ЮЕй» надіслала листа до ГУ МНС у Вінницькій області з проханням надати інформацію про системи протипожежної автоматики, оповіщення та димовидалення, якими був обладнаний санаторій «Поділля», а також про технічне обслуговування цих систем. У відповідь ми отримали лист № 17/705 від 11.02.11, у якому було зазначено вже добре знайому нам причину відмови: «З метою нерозголошення відомостей, що мають значення при проведенні слідства, надання інформації, зазначеної у запиті, неможливе».

Про що може свідчити така закритість інформації про протипожежні заходи на об"єкті, де від вогню загинули люди? Про бажання розібратися у справжніх, істинних причинах пожежі, або про бажання зберегти обличчя своїх колег, власників об"єкту і деяких підприємств-ліцензіатів?
Изменено 04.04.2011 06:49
Інформбюро

Автор: Інформбюро "Сек'юріті ЮЕй"

Інформаційне бюро "Сек'юріті ЮЕй" є зареєстрованим інформаційним агенством

Свідоцтво про державну реєстрацію інформаційного агенства як суб'єкта інформаційної діяльності Серія КВ № 239-102 Р

Основні завдання:
- сприяння розвитку української індустрії безпеки та підвищення рівня безпеки громадян, підприємств, установ та організацій;
- задоволення інформаційних потреб учасників ринку безпеки  та кінцевих споживачів продукції та послуг у галузі безпеки;
- збирання, обробка, поширення та зберігання інформації, яка стосується питань безпеки життєдіяльності, громадської, пожежної та техногенної безпеки, охронної діяльності, питань проектування, розробки, впровадження та експлуатації технічних засобів охорони безпеки.

Сайт:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить