Баннер

18 04 2011

Ukrainian (UA)Russian (CIS)
facebook1twitter1

Back 2009
2009

1

Скачать журнал (pdf)


1. "У горах народжується мудрість"

Персоніфікована хроніка ІІ Міжнародного Форуму учасників ринку технічних засобів безпеки та охоронних послуг «Буковель» безпека — 2009»

2. "Убезпечення Євро-2012: команда формується"

SECURITY.UA в гостях у експертів Виконавчої дирекції ЄВРО-2012

1

Скачать журнал (pdf)


1. Вище неба

Обеспечение безопасного перелета, начиная от порога одного аэропорта и заканчивая выходом из другого, – не только сложнейшая технологическая, но и организационная задача. Обзор нормативной базы, которая регулирует авиационную безопасность, основных задач комплекса современной авиационной безопасности и опыта экспертов, которые обеспечивают авиационную безопасность в Украине – в этой статье.


2. Інтерв’ю з Борисом Шахсуваровим

Логічно вважати, що всі міжнародні аеропорти повинні орієнтуватися на лідера, яким в нашій країні є ДП МА «Бориспіль». В тому числі – і в питаннях підвищення рівня авіаційної безпеки. Про основні принципи організації захисту аеропортів, вимоги до персоналу та технічних засобів, журналу SECURITY.UA розповів генеральний директор аеропорту БОРИС ШАХСУВАРОВ.

1

Скачать журнал (pdf)


1. Українська індустрія безпеки: 3 роки до ЧЄ-12 з футболу

У процесі підготовки до проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу все частіше лунають тези про важливість забезпечення безпеки футбольного свята. Огляд українського ринку безпеки за три роки до чемпіонату доводить, що ринок має необхідний потенціал, а ключовим питанням зараз є партнерська взаємодія державного і недержавного секторів безпеки.
2. Гостинно та безпечно, як удома!
Інтерв"ю з Національним координатором з питань безпеки та правопорядку ЧЄ-2012

Зрозуміло, що спецвипуск про убезпечення Чемпіонату не можна було б вважати повним без поглядів тих, хто цю систему убезпечення створює. Саме тому SECURITY.UA звернувся для інтерв’ю до заступника міністра МВС України Олександра Савченка – Національного координатора з питань безпеки та правопорядку Євро-2012.

1

Скачать журнал (pdf)

 

1. MONEYАКАЛЬНА ЕКОНОМІЯ

Знаменитий заклик до громадян зберігати свої гроші в касах зараз набуває іншого підтексту – іронічного, а хвиля банківських пограбувань, яка почалася приблизно у 2007 році, поступово перетворюється на цунамі. Комплекс питань, пов’язаних з банківською безпекою, неминуче доповнюється класичними «хто винен?» і «що робити?».

2. Применение программного комплекса VITEX® TRBO

Задача организации управления и контроля над работой подвижных объектов служб инкассации крайне актуальна. Решение вопросов контроля за перемещением подвижных объектов и служебного персонала, обеспечение их безопасности при выполнении ими служебных обязанностей, а также организации их поиска в случае нестандартных ситуаций (угона, сопровождения транспортировки опасных и ценных грузов и т.д.) являются постоянной «головной болью» руководителей служб безопасности банков.