Баннер

18 04 2011

Ukrainian (UA)Russian (CIS)
facebook1twitter1

Back Информация к действию Нормативные документы
Нормативные документы

З 16.11.2010 набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження державного регулювання господарської діяльності».

Вищезазначеним Законом, серед іншого, внесено зміни до Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності», які стосуються видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню. Зміни торкнулися зокрема господарської діяльності протипожежного призначення - замість двох видів (проектування, монтаж, технічне обслуговування засобів протипожежного захисту та систем опалення, оцінка протипожежного стану об'єктів, а також проведення випробувань на пожежну небезпеку речовин, матеріалів, будівельних конструкцій, виробів і обладнання, а також пожежної техніки, пожежно-технічного озброєння, продукції протипожежного призначення на відповідність установленим вимогам) прийнято один - «надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення» (п. 28 нової редакції статті 9 Закону). Зазначений вид діяльності також передбачено  статтею 11 Закону України «Про пожежну безпеку».

 

Ви можете ознайомитися з:

1. ЛІЦЕНЗІЙНИМИ УМОВАМИ провадження господарської діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення

2. Додатками до Ліцензійних умов

ArticleImage_1_828У Міністерстві України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи розробили нові "Правила з пожежного спостерігання".

Ними,  зокрема, встановлюються вимоги щодо проектування, монтажу, технічного обслуговування та приймання в експлуатацію систем передавання тривожних сповіщень, а також спостерігання за пожежною автоматикою об’єктів.

 

 

Ви можете ознайомитися з:

1. Правилами з пожежного спостерігання

2. Додатками до Правил

ArticleImage_1_828ВГО «Український союз пожежної та технологічної безпеки» розробила нові державні будівельні норми «Інженерне обладнання будинків та споруд «Системи протипожежного захисту»

 

Попередню редакцію Норм можна скачати ТУТ

В МНС України під Євро-2012 доопрацювали Правила пожежної безпеки для спортивних будинків та споруд.

Очікується, що Правила пожежної безпеки для спортивних будинків і споруд використовуватимуться органами державного пожежного нагляду під час наглядово- профілактичної діяльності, а також власниками спортивних споруд, організаторами спортивних змагань та учасниками спортивних заходів.

З проектом Правил у форматі .pdf можна ознайомитись тут

Є загроза, що апаратна частина обладнання індикації у вигляді звичайних, «побутових» ПК, випробовування на відповідність розділу 5 стандарту ДСТУ-П CLC/TS 50136-4:2010 не витримає.

Страница 1 из 2